Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

4 października br. uczniowie klasy II b wraz z wychowawcą, p. Iwoną Buczek, uczestniczyli w spotkaniu z autorką książek dla dzieci, redaktorką Radia Lublin i „Mistrzynią Mowy Polskiej”, p. Grażyną Lutosławską.
Uczniowie zapoznali się z twórczością autorki i zgłębiali tajniki pracy pisarskiej.
Mieli również okazję wcielić się w rolę dziennikarza i przeprowadzić wywiad z panią Grażyną.
Było mnóstwo radości i żartów, a panie bibliotekarki obiecały, że w najbliższym czasie będziemy mogli wypożyczać książki pani Lutosławskiej również w miejskiej bibliotece.

20191004 112126