Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

1 kwietnia br. pięcioosobowe drużyny gimnazjalnych klas III a i III c naszej szkoły brały udział w grze terenowej Czapla Express zorganizowanej przez I Liceum Ogólnokształcące w Chełmie. Zadaniem uczestników było przejście całej trasy, rozwiązanie zadań i łamigłówek z wielu dziedzin wiedzy (np. chemii, fizyki, biologii czy języka polskiego) oraz zebranie figurek czapli umieszczonych w różnych punktach trasy. Drużyna klasy III a w składzie: Jakub Sawicki, Mikołaj Okoń, Maciej Różycki, Krzysztof Głąb i Adam Danieluk okazała się bezkonkurencyjna i zdobyła dla nas puchar przechodni - statuetkę Złotej Czapli Czarniecczyków. Rywalizacja była bardzo zacięta, bo wszystkie drużyny były świetnie przygotowane, a o wygranej zdecydowała szybkość naszych zawodników. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku powtórzymy ten sukces i Czapla zostanie u nas na dłużej. Drużynami klas gimnazjalnych opiekowały się p. Ewa Praduń i p. Anna Gieleta.

20190401 124458