certyfikat

Uczniowie kl. 3a obchodzili Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi, wiary w swoje możliwości i zabawy. Wychowawczyni klasy p. Elżbieta Dras zorganizowała wiele radosnych działań niosących przesłanie - jesteśmy kreatywni, pozwólmy uczniom działać kreatywnie nie tylko 15 września z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki. Za rok zainicjujemy Dzień Kropki w całej „Ósemce”. Poniżej certyfikat dla klasy i książeczka tworzona przez społeczność zakropkowanych nauczycieli.

Book titled 'Dzień Kropki2018'