Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jak co roku w maju, szczególną uwagę zwracamy na książki. W czasie całego roku szkolnego bardzo często sięgamy po literaturę, zdobywamy „Wieże czytelnicze”, omawiamy wiele lektur i to nie tylko tych obowiązkowych, uczestniczymy w konkursach czytelniczych. Jednak w tym roku święto książki uczciliśmy w wyjątkowy sposób.
W klasach trzecich tym razem odbyło się „Wielkie Klasowe Czytanie”. Uczniowie zachęcali swoich kolegów do czytania ulubionych pozycji literatury dziecięcej.
„Magiczne drzewo”, „Opowieści z Narnii”, „Szary domek”, bajki i baśnie, a nawet fantastyka, królowały w recenzjach i reklamach. Wymienialiśmy się uwagami, dyskutowaliśmy na temat treści przyniesionych książek. Zachęcaliśmy się do odwiedzania księgarń i bibliotek. Koleżanka z 3 C - Weronika Woźniak przygotowała ciekawą prezentację (film) na temat ulubionej książki. Wzięła udział w konkursie ,,To ciekawe, polecam'' organizowanym przez bibliotekę szkolną. Klasy 3a i 3b czytały w piknikowej atmosferze, co możecie zobaczyć na zdjęciach z wydarzenia.

  • slajd1
  • slajd2