Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie klasy VII b celebrowali 102. Rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. W ramach obchodów młodzież zrealizowała projekt edukacyjny z historii, który polegał na stworzeniu komiksów w wersji elektronicznej. Podczas pracy w projekcie uczniowie poznali dorobek i osiągnięcia Polaków walczących o niepodległość, wykazali się kreatywnością i innowacyjnością prezentując drogę, jaką musieli przebyć nasi rodacy walcząc o państwowość.
Opiekunem projektu, który zainspirował uczniów do kultywowania wartości, w tym patriotyzmu i szacunku dla tradycji jest p. Agnieszka Szczepanik.

walka o odzyskanie polskiej panstwowosci highres 7b