Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie klasy 2a z wychowawczynią p. Elżbietą Dras przez dwa dni przygotowali się do nauki z domu. Dzieci bardzo przeżywały, że znów będą musiały się rozstać. Miały wiele pytań, dużo niepokoju i niepewności o to, co teraz będzie. Rozmawialiśmy, rozmawialiśmy i rozmawialiśmy. Czujemy się jedną drużyną i wiemy, że mamy wsparcie w sobie nawzajem. Przed przejściem na naukę zdalną uczniowie bawili się fantastyczną interaktywną zabawką, która poprzez zabawę zmusza dzieci do myślenia. Bawi, uczy, rozwija wyobraźnię i wymaga koncentracji. Zaciekawia i gwarantuje dobrą zabawę. Magic Jinn zadawał pytania, na które dzieci udzielały odpowiedzi, a przy tym uśmiech nie schodził im z buzi (Jinn rozmawia w zabawny i bardzo przyjemny sposób). Dzieci uczyły się przez to logicznego myślenia, aby ich odpowiedzi naprowadziły Jinna na prawidłową odpowiedź. Stwierdziły, że to robot, który potrafi czytać w myślach. Kiedy robocik odpowiadał, jego oczy zaczynały świecić, co tworzyło magiczną atmosferę https://youtu.be/O0T4lkkBaa4. Dzieci lubią swoją klasę i szkołę. Poradzą sobie z nauką zdalną, ale rozstawali się z żalem, niektórzy nawet ze łzami w oczach.