Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie klasy 2a wykonali kolejne zadania z interaktywnego kalendarza adwentowego w ramach realizacji międzynarodowego projektu eTwinning „Encoded for fun”. Wcześniej zdali krótką relację z pierwszych jedenastu dni. Gry, łamigłówki i rozrywki umysłowe na 24 dni grudnia o tematyce świąt Bożego Narodzenia doskonalą u dzieci głównie umiejętności kodowania. Każdego dnia podopieczni p. Elżbiety Dras wykonują zadania zawarte w kalendarzu, które są dla nich wyzwaniem (niektóre w języku angielskim) i niespodzianką oraz aktywnym spędzaniem czasu przedświątecznego w połączeniu z prawdziwie świątecznym oczekiwaniem. Zadania z kalendarza 12-24