Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zajęcia on-line stwarzają wiele okazji do wejścia w wirtualny świat edukacji. Uczniowie, oprócz wiedzy, zdobywają również nowe umiejętności, poszerzają własne horyzonty, a lekcja może zamienić się w ciekawe doświadczenie, które na długo zapadnie w pamięć dzięki wykorzystaniu wizualnego przekazu. Właśnie tak pracują uczniowie klasy 6d i 6e, poznając nowelę B. Prusa pt. „Katarynka”. Korzystają z programów komputerowych, aplikacji i nowoczesnych narzędzi, które pomagają gromadzić, przechowywać i wymieniać informacje, ale także dają przestrzeń do działań pobudzających kreatywność, doskonalących kompetencje informatyczne.