Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie klasy 2a często odrywają się od podręczników, a jednocześnie realizują podstawę programową. Aktywna edukacja bez podręczników wzbogaca wiedzę uczniów oraz rozwija wiele kompetencji, w tym umiejętność współpracy. 1 grudnia drugoklasiści rozpoczęli świąteczne odliczanie i codziennie wykonują zadania z interaktywnego kalendarza adwentowego, co wzbogaca edukację wczesnoszkolną, czyni ją atrakcyjną i radosną. Dzieci bardzo lubią i chętnie wykonują zadania zaproponowane przez opiekunów międzynarodowego projektu eTwinning „Encoded for fun”. Z radością, ciekawością i zaangażowaniem otwierają oraz wykonują zadania podczas lekcji. Niektóre dzieci otwierają zadania kilka razy i przesyłają je do wychowawczyni p. Elżbiety Dras. Przed nimi kolejne zadania, na które każdego dania czekają z niecierpliwością. 11 zadań za nami