Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie klasy 2a rozmawiali na temat właściwego odżywiania, wartościach odżywczych warzyw i owoców. Przynoszą do szkoły zdrowe śniadania, chętnie je spożywają i wspaniale się rozwijają. Dzieci ozdobiły jabłko, ożywiły je i przemówiło ono aż sześcioma głosami dziewczynek https://youtu.be/rVvFb8GFymE. W ten sposób zachęcają wszystkich do częstego jedzenia tego owocu. Drugoklasiści z przyniesionych do szkoły warzyw i owoców układali litery. W ciekawy sposób utrwalili alfabet, co sprawiło im dużo radości. Wykonali szaszłyki warzywno – owocowe i urządzili szaszłykową ucztę https://youtu.be/Qu2j8-Mbkkk. Na zajęciach informatycznych rysowali owoce i warzywa z wykorzystaniem Painta. Takie zajęcia dzieci bardzo lubią. To kolejna część aktywności w ramach realizowanego projektu eTwinning „Kuchcikowo – smacznie, zdrowo, kolorowo”. Opiekunem projektu jest wychowawczyni klasy p. Elzbieta Dras

  • litery 2 b
  • litery
  • owoce i warzywa Paint
  • śniadanka1
  • litery 2 a
  • litery 3
  • śniadanka2