Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ozoboty to edukacyjne roboty, które bardzo lubią kolory, więc uczniowie klasy 2a w ramach wyzwania Cała Polska Programuje stworzyli kolorową, wspólną trasę marzeń dla robotów https://youtu.be/1W6RU7Xe6T8. Zaprojektowali i umiejscowili na trasie znak drogowy: Droga tylko dla Ozobotów. Kolejne zrealizowane zadanie to aktywność offline z wykorzystaniem kubeczków. Dzieci uwielbiają wszelkie aktywności kubeczkowe. Tym razem po jednym kubeczku z jednej wieży na drugą przekładali, aż powstało pięć jednokolorowych wież w każdej grupie. Połowa zadań konkursowych zrealizowana z radością pod kierunkiem wychowawczyni klasy p. Elżbiety Dras.

  • kubeczki
  • Ozo