Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W dniu 25 września br. uczniowie klasy VI a i VI b uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do gospodarstwa pasiecznego Państwa Kozińskich w Krynicy k/Krasnegostawu.
Organizatorem wycieczki był Nadbużański Związek Pszczelarzy w Chełmie. Młodzież miała okazję zobaczyć pasiekę i poznać zwyczaje pszczół, a także podpatrzeć pracę pszczelarzy i sposoby pozyskiwania miodu. Ponadto uczestnicy dowiedzieli się, jak ważne są pszczoły dla życia człowieka i świata roślin. Miłym podsumowaniem wyjazdu była degustacja miodu i otrzymanie upominków.
Dziękujemy organizatorowi za wspaniałą lekcję o pszczołach!
Opiekunami uczestników wycieczki byli: p. Kaja Kiermacz, p. Monika Szlagowska, p. Dariusz Waleńciuk i p. Kamil Kaszak.

  • 4
  • 3
  • 1
  • 2