Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

We wrześniu i w październiku 2019 r. uczniowie naszej szkoły po raz kolejny zaangażowali się w ogólnopolską akcję BohaterON – włącz historię. Akcja ma na celu uhonorowanie żyjących uczestników Powstania Warszawskiego. Wyjątkowość przedsięwzięcia w tym roku, w związku z 75 rocznicą Powstania Warszawskiego, polegała na własnoręcznym przygotowaniu kart, laurek czy też napisaniu listów do wybranych bohaterów.
Nasi uczniowie przygotowali ponad 100 kart z podziękowaniami i wyrazami uznania za odwagę, wolną Polskę, patriotyczną postawę...
Niektóre z prac zobaczycie oglądając film.

Bohateron dyplom szkola podstawowa nr 8 im. boleslawa zygmunta wirskiego w chelmie