Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

4 czerwca 2019 r. w naszej szkole odbyła się szósta edycja „Z Pasją na TY”, przygotowana przez Samorząd Uczniowski.
Posiadanie pasji lub jej brak ma ogromny wpływ na życie ludzi. Pasja wpływa na dobre samopoczucie, pozytywny nastrój oraz ogólne poczucie szczęścia. Brak pasji prowadzi do nudy i pustki.
W życiu młodego człowieka ogromnego znaczenia nabierają indywidualne zainteresowania, są one istotne dla pogłębienia osobowości człowieka oraz efektywności jego działania. Zgodnie z tą ideą promujemy i rozwijamy różne zainteresowania naszych podopiecznych.
Pokazy pasjonatów cieszyły się dużym zainteresowaniem. Uczniowie wytrwale przygotowywali się do zaprezentowania swoich pasji, osiągnięć, talentów, hobby, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Wśród tegorocznych pasjonatów mogliśmy podziwiać sportowców z klasy IVa, koleżanki z IVb pokazały talent wokalny, chłopcy z klasy IVa przenieśli nas w świat modelarstwa, w którym liczą się przede wszystkim cierpliwość i precyzja. Uczeń z klasy IVb zaprezentował się w pełnym emocji i pasji tańcu latynoamerykańskim cha-cha, natomiast jego koleżanka z klasy IVe zaprezentowała swoje umiejętności w dynamicznej sambie. Uczniowie uzdolnieni artystycznie zaczarowali nas brzmieniem różnych instrumentów, takich jak: trąbka, keyboard, gitara klasyczna oraz skrzypce.
Występy wzbudziły wielki entuzjazm, były niebywałą atrakcją dla samych występujących i zaskoczeniem dla wielu oglądających.
Forma pokazu pozwoliła wszystkim zgromadzonym na zapoznanie się z ogromną różnorodnością uczniowskich zdolności. W prezentacji swych pasji wzięło udział 16 uczniów, co stanowi dowód na to, iż nasza szkoła to miejsce niezwykłe, pełne pasji, w którym rozwijają się wyjątkowi młodzi ludzie.

 • IMG_4911
 • IMG_4900
 • IMG_4954
 • IMG_4898
 • IMG_4946
 • IMG_4914
 • IMG_4978
 • IMG_4936
 • IMG_4961
 • IMG_4951
 • IMG_4891
 • IMG_4915