Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pani Elżbieta Dras rozpoczęła w bieżącym roku szkolnym przygodę z eTwinningiem i zrealizowała trzy projekty w klasie 3a. Wszystkie otrzymały Krajową Odznakę Jakości: https://etwinning.pl/wojewodztwo-lubelskie/, https://etwinning.pl/odznaki-jakosci/. 28 maja br. nagrodzono pracę nauczyciela i uczniów za ostatnio realizowany projekt „Jajko z niespodzianką”. To cudowny przykład współpracy pomiędzy szkołami partnerskimi (26 nauczycieli i bardzo wielu uczniów) za pomocą nowoczesnych technologii. Dyrektor generalny Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie skierował listy gratulacyjne na ręce dyrektora szkoły i nauczyciela. Krajową Odznakę Jakości nauczyciele otrzymują za realizację wybitnych projektów eTwinning spełniających wysokie standardy krajowe i europejskie. Tematyka projektów zintegrowana jest z podstawą programową i nastawiona na rozwijanie wszystkich kompetencji kluczowych. Nagrodzone projekty łączą w innowacyjny sposób problematykę z różnych przedmiotów szkolnych.
Gratulacje dla Pani Eli i jej uczniów!

  • jajko_koj_nauczyciel
  • koj_jajko
  • n
  • k
  • jajko_koj_uczeń