Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Klasa 1a – wspólnie z wychowawcą, p. Iwoną Molin oraz p. Wiolettą Mazur – wybrała się z wizytą do Biblioteki Pedagogicznej w Chełmie. Panie bibliotekarki zaprosiły nas na zajęcia z kodowania. Najpierw jednak obejrzeliśmy teatrzyk japoński „Przygody pingwina Pingo – Kreatywny recykling i tajemnicza skrzynia”. Następnie wspólnie zaczęliśmy tworzyć obrazki 3D. Rozszerzoną rzeczywistość uczniowie poznali już na zajęciach dodatkowych prowadzonych przez panią Wiolę, jednak takich obrazków jeszcze nie tworzyliśmy. Czas nam tak szybko upływał, że nawet się nie spostrzegliśmy, a już trzeba było wracać. Zajęcia wszystkim się bardzo podobały, a przy okazji poznaliśmy bibliotekę, którą pewnie nie raz jeszcze odwiedzimy.

  • b_02
  • b_01
  • b_04
  • b_03