Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Drodzy Rodzice, wiemy bardzo dobrze, jak wielkie pokłady energii drzemią w Waszych pociechach. Niejednokrotnie doświadczamy tego w czasie zajęć świetlicowych, kiedy to po kilku godzinach lekcji nasze Świetliczaki z wielkim zapałem przystępują do realizacji kolejnych zadań. Gdybyście nie wiedzieli, jak tę energię spożytkować lub szukacie nowych inspiracji, przygotowaliśmy dla Was specjalną stronę, na której będziemy zamieszczali pomysły, dzięki którym Wasze dzieci będą mogły kreatywnie i pożytecznie spędzić ten trudny dla nas wszystkich czas. Prosimy jednak, nie traktujcie tego jako kolejne wymagania wobec Waszych milusińskich, a jedynie sugestie, z których możecie korzystać w wybranym przez siebie czasie.

Zapraszamy na naszą nową stronę.