Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jurek Owsiak, pomysłodawca i organizator corocznego Finału WOŚP, w roku 2020 został nominowany na laureata Pokojowej Nagrody Nobla. Nasi uczniowie - wolontariusze, poprzez swój udział w kwestowaniu na rzecz WOŚP również pośrednio przyczynili się do tej nominacji.
Jak co roku zaangażowanie naszych uczniów daje wymierne efekty. W roku ubiegłym zebraliśmy 2700 zł. Natomiast 12 stycznia 2020 r. ustanowiliśmy nowy rekord i zebraliśmy 4900 zł. W tym roku zbiórka pieniędzy odbyła się na diagnostykę i leczenie w dziecięcej medycynie zabiegowej.
Wolontariusze z naszej szkoły zbierali pieniądze do puszek zarówno na terenie szkoły oraz na terenie Chełma. Za ich wielkie zaangażowanie, serce i chęć niesienia pomocy potrzebującym bardzo dziękujemy i liczymy na nich w kolejnym roku!

wosp