Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie kl. 1a pod kierunkiem wychowawczyni p. Elżbiety Dras zakończyli realizację IV edycji ogólnopolskiego programu Uczymy Dzieci Programować. Przez pół roku w każdym tygodniu wykonywali jedno z przygotowanych w programie zadań ucząc się podstaw programowania. Na zajęciach wykorzystywali roboty, matę do kodowania, multimedialną matę do kodowania i wiele innych narzędzi. Koordynatorzy programu przygotowali certyfikat dla nauczyciela i dyplomy dla uczniów. Są one potwierdzeniem uczestnictwa i jednocześnie podziękowaniem za udział w programie. Z Uczymy Dzieci Programować wykonaliśmy pond 10 zadań w wyzwaniu Code Week 2019 i od zespołu EduSense otrzymaliśmy nagrodę – drewniane puzzle AR. Wydarzenia zrealizowaliśmy wspólnie z wieloma uczestnikami programu i od organizatorów Code Week otrzymaliśmy specjalny certyfikat doskonałości w zakresie umiejętności kodowania. Od 1 lutego 2020 przystępujemy do V edycji programu!

  • puzzle AR
  • dyplom UDP
  • E. D. - 4ALL
  • certyfikat UDP