Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie klasy II d wraz ze swoja wychowawczynią chętnie uczestniczą w wielu projektach, programach, przedsięwzięciach. Zakończenie roku szkolnego to moment podsumowań, dlatego dotarły do nas ostatnio dyplomy z takich osiągnięć, jak:
- Międzynarodowy projekt edukacyjny „Wirtualne Podróże”
- Akcja edukacyjna „Żonkile”
- Ogólnopolski Program „Uczymy dzieci programować”
- Ogólnopolski projekt edukacyjny „Klasa w terenie”
- Ogólnopolski projekt edukacyjny „Godziny wychowawcze z PAH”.
W przyszłym roku klasa II d czeka na nowe wyzwania.

  • photo2
  • photo3
  • photo5
  • photo4
  • photo1
  • photo7
  • photo6