Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W dniu 10 czerwca 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 6 im. Ireny Sendlerowej w Chełmie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych dla szkół podstawowych objętych nadzorem Kuratorium Oświaty w Lublinie. Naszą szkołę na uroczystości reprezentowali: uczeń klasy VIII a Maciej Seniuk, który został Laureatem Konkursu Chemicznego, pani Dyrektor Beata Tomaszczuk, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu - pani Karolina Nadolska - Tatys oraz rodzice Maćka. Gospodarzem uroczystości był Lubelski Kurator Oświaty – Pan Tomasz Szabłowski. Przybyłych gości powitał Dyrektor Delegatury w Chełmie Kuratorium Oświaty w Lublinie – Pan Arkadiusz Kwieciński. Za swój wysiłek i trud uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom i upominek rzeczowy. Nauczycielce chemii i pani Dyrektor pogratulowano znakomitych wyników w pracy zawodowej oraz wysokich osiągnięć ucznia.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

  • photo1
  • photo3
  • photo4
  • photo2