Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

27-29.05.2024 r. odbyły się zawody w koszykówce 3x3 dziewcząt i chłopców. Dziewczęta w Igrzyskach Dzieci zdobyły I miejsce w Chełmie i awansowały do Mistrzostw Rejonowych, gdzie wygrały wszystkie mecze i zajęły także I miejsce. Chłopcy w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zdobyli I miejsce w zawodach miejskich oraz pokonali wszystkich przeciwników w Mistrzostwach Rejonowych.
Dziewczęta i chłopcy z ÓSEMKI godnie i z wielkim zaangażowaniem reprezentowali nasze miasto oraz powiat w zawodach o Mistrzostwo województwa. W tym turnieju chłopcy, po wielkiej walce o brązowy medal, zajęli czwarte miejsce, a dziewczęta piąte. Nasze koszykarki i nasi koszykarze, oprócz wysokich umiejętności sportowych, wykazali się także wysoką kulturą osobistą i koleżeństwem.
Skład mistrzowskich drużyn:
dziewczęta - Amelia Dowalewska, Milena Nowosadzka, Jagoda Szajder, Gabrysia Łopuszyńska.
chłopcy - Maciej Broniecki, Aleksander Danieluk, Michał Mękal, Bartek Kiryk.
Trener – P. Artur Rutkowski.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sportowych sukcesów!

  • photo1
  • photo3
  • photo2
  • photo7
  • photo9
  • photo4
  • photo5
  • photo6
  • photo8
  • photo10