Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jedzenie może być zdrowe i może być też pięknym obrazkiem. Udowodnili to uczniowie kl. VI. W ramach realizacji podstawy programowej z techniki przygotowywali projekt, związany z jedzeniem i zdrowym odżywianiem - „Talerz pełen zdrowia”.

Food art to technika, której celem jest przygotowanie atrakcyjnej wizualnie kompozycji wykonanej z produktów spożywczych. To proces przygotowywania poszczególnych produktów, to wycinanie i układanie kompozycji na talerzu.

Jemy również oczami – bardziej niż nam się wydaje, a jedzenie to uczta dla wszystkich zmysłów. To też świetny sposób na kreatywne spędzanie czasu, relaks i rozwijanie swojej pasji.

Serdecznie gratulujemy pomysłów i „jedzeniowych” kreacji.

Efekty działań zostały utrwalone na fotografiach.

Opiekunem projektu była p. Aneta Kowalewska.

 • photo20
 • photo21
 • photo1
 • photo8
 • photo17
 • photo14
 • photo34
 • photo5
 • photo15
 • photo30
 • photo3
 • photo23
 • photo31
 • photo26
 • photo32
 • photo13
 • photo10
 • photo24
 • photo36
 • photo6
 • photo27
 • photo22
 • photo25
 • photo19
 • photo11
 • photo16
 • photo37
 • photo7
 • photo29
 • photo4
 • photo12
 • photo2
 • photo35
 • photo9
 • photo18
 • photo38
 • photo33
 • photo28