Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dnia 7 maja 2024 r. uczniowie klas piątych wzięli udział w Szkolnym Konkursie Geograficznym pt. „Krajobrazy świata”, wykazując się znajomością walorów przyrodniczych i kulturowych świata, wskazując zróżnicowanie klimatu w obrębie stref klimatycznych oraz dostrzegając układ stref krajobrazowych wraz z charakterystyczną roślinnością oraz występowaniem określonych gatunków zwierząt.
Laureatami konkursu zostali:
I miejsce: Julia Łuć kl. 5 c
II miejsce: Maja Morawska kl. 5 b, Julia Pomian kl. 5 b, Antoni Urbański kl. 5 b
III miejsce: Weronika Majdan kl. 5 b, Zuzanna Szczodrowska kl. 5 c
Laureatom serdecznie gratulujemy i dziękujemy uczniom klas piątych za pogłębianie wiedzy geograficznej!
Konkurs zorganizowała nauczycielka geografii: p. Agnieszka Szczepanik.

  • photo2
  • photo1
  • photo3