Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W maju uczniowie naszej szkoły reprezentowali placówkę w dwóch konkursach wokalnych z licznymi sukcesami.
8.05.br. w finale Festiwalu Polskiej Piosenki o Miłości o Różę Małego Księcia w kategorii klas IV-VI Cyprian Wasyjczuk - kl. 5c zajął I miejsce i Złotą Różę, Jan Litwin - kl. 6a III miejsce i Brązową Różę oraz w kategorii klas VII-VIII Helena Okoń - kl. 7b II miejsce i Srebrną Różę.
9.05.br. w konkursie wokalnym „Kolory mojej muzyki” Cyprian Wasyjczuk - kl. 5c zajął II miejsce, a wyróżnienia dostały: Wiktoria Guz - kl. 1c oraz Helena Okoń - kl. 7b.
Dziękujemy naszym uczniom za wspaniałą postawę i życzymy dalszych sukcesów. Uczniów przygotowała Anna Smutniak.