Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie klas 2d i 3c pod opieką swoich wychowawczyń wzięli udział w niezwykle kreatywnych zajęciach zorganizowanych przez Chełmską Bibliotekę Publiczną. Dzieci dowiedziały się kto stworzył klocki Lego i poznały niezwykle ciekawą historię życia ich twórcy. Miały też okazję samodzielnie przetestować zastosowanie tych najsłynniejszych na świecie klocków. Dzięki dziecięcej wyobraźni powstały niepowtarzalne budowle, stwory i wszystko to co dzieciom w duszy gra. To był doskonale spędzony czas.

 • Photo7
 • Photo5
 • Photo6
 • Photo8
 • Photo9
 • Photo3
 • Photo1
 • Photo11
 • Photo10
 • Photo4
 • Photo2