Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zuchy z 10 Gromady Zuchowej „Białe Niedźwiadki” po raz drugi włączyły się w akcję społeczną głośnego czytania poezji w autobusach miejskich. Wydarzenie to było zorganizowane przez Chełmską Bibliotekę Publiczną z okazji Festiwalu Chełmskich Spotkań z Literaturą. Dzieci czytały tym razem wiersze napisane przez Longina Jana Okonia. Dzieci ubrane w mundury wywołały wiele pozytywnych reakcji wśród pasażerów komunikacji miejskiej. Zuchy w wspaniały sposób wykonały swoje zadanie i pod opieką swojej drużynowej p. Joanny Wichy bezpiecznie wróciły do szkoły.

 • Photo4
 • Photo7
 • Photo6
 • Photo11
 • Photo2
 • Photo5
 • Photo8
 • Photo1
 • Photo3
 • Photo9
 • Photo10