Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Od meduzy do spadochronu - to jedno z zadań w międzynarodowym projekcie eTwinning BioKids, realizowanym przez uczniów klasy 2a. Drugoklasiści przeszli kolejne etapy zadania,począwszy od zgłębiania wiedzy o meduzach, poprzez oglądanie filmów, aż po tworzenie własnych animacji przy użyciu narzędzia wspomaganego sztuczną inteligencją. Podczas tworzenia animacji drugoklasiści dali się ponieść kreatywności, nadając swoim rysunkom różnorodne ruchy – od tańca po boksowanie i bieganie. Proces ożywiania własnych dzieł nie tylko sprawił radość ich autorom, ale także okazał się doskonałą zabawą.  • Photo2
  • Photo1