Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

25.04.2024 r. w naszej szkole gościliśmy przedszkolaków oraz ich wychowawców z Miejskiego Przedszkola nr 13 z oddziałami integracyjnymi oraz Miejskiego Przedszkola nr 15 . Dzieci wraz z opiekunami zostały zaproszone na spektakl teatralny pt. ,,Czerwony Kapturek”, w wykonaniu uczniów klasy II b. Przedszkolaków powitały Panie Dyrektor Szkoły - Beata Tomaszczuk i Anna Chochół, po czym zaprosiły na występ. Nasi aktorzy wykazali się wspaniałą grą aktorską. Pięknie przygotowane role, dykcja, stroje i dekoracja były niepowtarzalne. Całość przeplatana była tańcem o różnorodnym układzie choreograficznym w rytmie piosenek z bajki. Przedszkolaki z uwagą śledziły losy odgrywanych postaci. Na koniec przedstawienie nagrodzone zostało gromkimi brawami. Później inscenizację oglądali uczniowie klas 1-3, którzy również byli pod wrażeniem występu małych artystów. Z uwagą śledzili ich grę aktorską i na koniec także nagrodzili ich oklaskami.