Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

30 kwietnia w naszej szkole już po raz kolejny Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Zdrowego Odżywiania. Przewodnicząca SU, Jagoda Fic, wspólnie z pięcioma koleżankami z klas 5b, 7b i 7c przygotowywały kolorowe kanapki pełne witamin. W czasie przerw wszyscy uczniowie naszej szkoły mieli okazję spróbować wyrobów w ramach tej akcji. Kolorowe i zdrowe kanapki bardzo wszystkim smakowały i w mgnieniu oka znikały z talerzy.

Z inicjatywy pani Marzeny Mazurek chętni uczniowie z klas IV - VIII mieli również okazję przygotować plakaty propagujące ideę właściwego odżywiania i zdrowego stylu życia. Nie spodziewaliśmy się aż tylu wspaniałych prac na bardzo wysokim poziomie artystycznym. W maju najlepsze plakaty zostaną nagrodzone. Mamy nadzieję, że takie akcje pozytywnie wpłyną na podejmowanie świadomych decyzji żywieniowych przez naszych uczniów.

 • Photo22
 • Photo9
 • Photo12
 • Photo23
 • Photo20
 • Photo14
 • Photo13
 • Photo8
 • Photo11
 • Photo19
 • Photo18
 • Photo24
 • Photo5
 • Photo1
 • Photo16
 • Photo10
 • Photo21
 • Photo3
 • Photo15
 • Photo6
 • Photo7
 • Photo2
 • Photo4