Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

27 kwietnia br. nasza szkoła była miejscem niecodziennego wydarzenia. Wszystko to za sprawą Duszpasterstwa Młodzieży Chełm Młodzi z Jezusem i Parafii Chrystusa Odkupiciela, którzy zorganizowali Bal Młodych 2024 - ,,Pójdę w trampkach”. Była to niezwykła impreza, w której do tańca zapraszał Taki Wodzirej, czyli Piotr Maksymiuk. Młodzi świetnie się bawili przy dobranej muzyce przez prowadzącego bal. Były więc także tańce grupowe oraz różne inne wygibasy. Wszystkich uczestników obowiązywał strój wieczorowy oraz ...trampki. Szpilki, pantofle zostały zastąpione przez buty sportowe, dzięki którym każdy mógł czuć się na balu swobodnie. Przy pięknej ściance można było sobie robić pamiątkowe zdjęcia. Nie zabrakło oczywiście smacznych zapiekanek i hot dogów. W zabawie wzięło udział 70 osób.

  • Photo1
  • Photo4
  • Photo5
  • Photo2
  • Photo3