Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Klasa 2c wzięła udział w zajęciach pn. „koLEGOwanie w bibliotece”, łączące książkę z konstruowaniem budowli z klocków LEGO.
Lego i wspólnie przeczytane książki były doskonałą inspiracją w tworzeniu ciekawych historii, które powstały tego dnia podczas zajęć. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem pracowali w grupie tworząc wspólne budowle z klocków lego. Na zakończenie powstała jedna piękna historyjka.
Tego dnia dzieci miały jeszcze WIELKĄ niespodziankę! Dzięki odbywającej się w bibliotece tego dnia wystawie 19. Nadbużańskiej Brygady Obrony Terytorialnej chłopcy i dziewczynki wzięli udział w zajęciach z pierwszej pomocy, mogli obejrzeć z bliska wyposażenie żołnierza: broń, kamizelki, hełmy czy maski. To była niezapomniana wizyta w Chełmskiej Bibliotece Publicznej.