Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

7 grudnia 2023 r. odbył się Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”. Test składał się z 21 pytań jednokrotnego wyboru. Skala trudności pytań konkursowych pozwoliła każdemu uczniowi spróbować swoich sił. Uczestnicy tegorocznej edycji wykazali się dużą wiedzą, uzyskując wysokie wyniki. Z tego powodu składamy gratulacje wszystkim uczniom, którzy postanowili wziąć udział w konkursie, wykazując wielkie zaangażowanie.

Tytuł laureata otrzymali:

Anna Pudło klasa 2 b  n-l Justyna Prystupa

Anna Grzywna klasa 2 d  n-l Joanna Wicha

Borys Szwajkowski, Gabriela Dadas klasa 3 c n-l Marianna Niemczuk

 

W imieniu organizatora konkursu, Pani Dyrektor Beata Tomaszczuk wręczyła uczniom dyplomy wraz z gratulacjami i życzeniami kolejnych sukcesów!

  • Photo2
  • Photo3
  • Photo4
  • Photo1