Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

12 marca uczniowie z klas 2a i 2b mieli okazję uczestniczyć w niezapomnianej wyprawie do Lublina. Ich przygoda rozpoczęła się od odwiedzenia Teatru im. Hansa Christiana Andersena, gdzie obejrzeli spektakl ,,Idziemy po skarb". Dzieci były zachwycone przedstawieniem, które przypomniało im, że prawdziwe bogactwo tkwi w przyjaźni, domu, rodzinie i prostych radościach życia. Następnie uczniowie odwiedzili Muzeum Wsi Lubelskiej, gdzie zgłębiali tajniki życia wiejskiego i bogactwo kulturowe regionu. Wzięli też udział w warsztatach ,,Tradycje wielkanocne na Lubelszczyźnie", co dało im możliwość bliższego poznania lokalnych zwyczajów i tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi. Podczas spaceru po urokliwych uliczkach Starego Miasta, uczniowie odkrywali historię Lublina i podziwiali piękno okolic zamku. Na koniec wizyty odwiedzili sklep z pamiątkami, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. To był wspaniały dzień, pełen radości, nauki i nowych doświadczeń. Wrażenia z wycieczki na pewno na długo pozostaną w pamięci dzieci.