Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wspólne czytanie to dobra forma propagowania czytelnictwa, forma szerzenia pozytywnych wartości i sposób budowania właściwych relacji między osobami w różnym wieku, dlatego w ramach działań Narodowego Czytania zorganizowano w naszej szkole akcję Czytanie łączy pokolenia.
Celem zajęć było propagowanie czytelnictwa oraz budowanie właściwych relacji między osobami w różnym wieku.
Uczennice klasy VIa – Kinga Buczma i Aleksandra Góralczyk oraz kl. VI c - Natalia Nowicka i Milena Nowosadzka wprowadziły młodsze koleżanki oraz kolegów w bajkowy świat literacki oraz pokazały, że czytanie to znakomita forma spędzania wolnego czasu oraz sposób na bogacenie czynnego słownika ucznia.
Koordynatorkami akcji były P. Ewa Skórzewska-Popek i Agata Wojtasiuk.

  • Photo7
  • Photo3
  • Photo1
  • Photo4
  • Photo6
  • Photo5
  • Photo8
  • Photo2