Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy rok szkolny to nowe pomysły i nowe projekty. Uczniowie klasy 2a zaczęli kolejne projektowe działania i współpracują w dwóch międzynarodowych projektach eTwinning z uczniami w wieku 6-10 lat z Polski, Turcji, Rumunii, Grecji, Gruzji, Włoch, Litwy, Portugalii, Północnej Macedonii, Serbii i Bułgarii. Drugoklasiści włączyli się w projekt „Math and Art Together”, którego założeniem jest, aby uczniowie postrzegali szkołę jako miejsce twórczej i fascynującej pracy. Projekt ma zainteresować uczniów matematyką i sztuką, pobudzić ich kreatywność i nieszablonowe myślenie oraz pokazać, że obcowanie ze sztuką ma wiele wspólnego z matematyką. Uczniowie podjęli wyzwanie związane z logo projektu. Wspólnie z partnerami tworzą symbol projektu, inspirując się dziełem G. Klimta „Drzewo życia”. Obchodząc Międzynarodowy Dzień Kropki przygotowali elementy do klasowego Drzewa Talentów, na którym umieścili symboliczne kropki, mające przypominać każdemu o posiadanych talentach, o konieczności ich rozwijania i dzielenia się nimi z innymi. Wybrany element umieszczony zostanie we wspólnym projektowym logo. 

  • Photo1
  • Photo2