Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Drogi Rodzicu!
Rozpoczął się nowy rok szkolny, a Ty szukasz rozwijających zajęć dodatkowych dla swojego dziecka?
W ZHP twoja pociecha znajdzie atrakcyjny, różnorodny, dostosowany do potrzeb dzieci i młodzieży program. To tutaj nauczy się samodzielności oraz rozwinie swoje zainteresowania, a dzięki harcerskim wyjazdom będzie obcować z naturą. Instruktorki i instruktorzy ZHP wspierają wychowanie podopiecznych w bezpiecznym środowisku, rozwijając w nich sprawności na całe życie, które pozwolą im odważnie wkroczyć w dorosłość.
Zapraszamy chętnych Uczniów w sobotę na Harcerski Start!

Plakat zapraszający dzieci i młodzież na harcerski quest po Chełmie.