Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pod takim tytułem odbył się miejski konkurs plastyczny zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie. Na konkurs nadesłano łącznie 123 prace plastyczne z 23 placówek. Tematyka dotycząca Chełma, jego rozwoju, zabytków i przyrody jest bliska również uczniom naszej szkoły. Wśród nagrodzonych i wyróżnionych znaleźli się:
Wiktoria Petruk klasa 2a nauczyciel – Iwona Molin
Lena Pawłowska klasa 2c nauczyciel – Marianna Niemczuk
Hubert Czapski klasa 4c, Julia Gładysz klasa 6c - nauczyciel – Ewa Słomczyńska

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  • Photo4
  • Photo1
  • Photo2
  • Photo6
  • Photo5
  • Photo3