Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Głównym celem konkursu było propagowanie idei świadomego planowania kariery edukacyjno-zawodowej, zachęcenia do poznawania świata zawodów oraz środowisk pracy, a także pobudzania aktywności, kreatywności i poszerzania umiejętności z zakresu technologii informacyjnej. 

Wśród nagrodzonych i wyróżnionych byli uczniowie naszej szkoły:

II miejsce zdobyła Lena Pawłowska kl.2c (opiekun Marianna Niemczuk)

Wyróżnienie otrzymali Filip Błaszczuk i Zuzanna Hamulczuk  kl.3a (opiekun Jolanta Rozwód).

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.'

  • Photo6
  • Photo2
  • Photo5
  • Photo1
  • Photo3
  • Photo4