Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W czerwcu bieżącego roku zostały przyznane Europejskie Odznaki Jakości za projekty eTwinning. Miło nam poinformować, że na tej liście znalazła się Szkoła Podstawowa nr 8 w Chełmie i otrzymała aż trzy te zaszczytne wyróżnienia za wspaniałą pracę w projektach eTwinning: "DEEP ART", “Happy Kids With STEAM”, “Nature in Art”. To wielki sukces naszej szkoły. W roku szkolnym 2021/2022 uczniowie klasy 3a pod kierunkiem wychowawczyni - p. Elżbiety Dras pracowali nad projektami, które realizowane były we współpracy z wieloma szkołami z Turcji, Włoch, Litwy, Gruzji, Chorwacji, Macedonii Północnej, Rumunii, Malty, Serbii, Mołdawii, Grecji i Polski. Europejska Odznaka Jakości przyznawana jest przez Centralne Biuro Programu eTwinning nauczycielom działającym w partnerstwach, którzy wcześniej zdobyli Krajową Odznakę eTwinning i których projekty uznawane są za wybitne z europejskiego punktu widzenia. Przyznane certyfikaty potwierdzają wysoką jakość naszej projektowej twórczości i są niezmiernie miłym ukoronowaniem naszych wysiłków.

Photo1