Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Indianie zawsze budzą ciekawość wśród najmłodszych dzieci. W ostatnim czasie na jednej z lekcji uczniowie klasy I b mieli możliwość bliżej poznać kulturę, obyczaje i tradycje plemion indiańskich. Po zrealizowaniu tematu uczniowie otrzymali nietypową pracę domową, która była tylko dla chętnych. Zadaniem dzieci było zaprojektowanie i zbudowanie namiotu Tipi. Uczniowie wywiązali się z zadania znakomicie. Zbudowali niepowtarzalne namioty Tipi, pomalowali twarze, wykonali pióropusze a na koniec zabawili się w Indian. Był to na pewno dzień pełen wrażeń i dobrej zabawy. Gratuluję pomysłowości i kreatywności, tym którzy odważyli się przystąpić do projektu.