Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie klas trzecich w dniach 17 – 18 maja uczestniczyli w dwudniowej wycieczce w Góry Świętokrzyskie. Aura, niestety nie była zbyt sprzyjająca wędrówkom po górach, mimo to uczestnikom wycieczki dopisywały wspaniałe humory. Udało nam się odbyć spacer Aleją Miniatur „Wonderful Woorld” w Parku Rozrywki i Miniatur „SABAT w Krajnie, która umożliwia niezwykłą podróż przez wszystkie kontynenty i gdzie zobaczyć można najsłynniejsze budowle świata. Zawitaliśmy również do ruin średniowiecznego zamku w Chęcinach i Jaskini Raj – jednej z najbogatszych w nacieki krasowe jaskiń w Polsce. Kolejnego dnia zwiedzaliśmy stolicę regionu świętokrzyskiego - Kielce i odbyliśmy spacer po rezerwacie skalnym Kadzielnia. Wycieczkę zakończyła wizyta w św. Katarzynie i opatowskich podziemiach. Wyprawa dostarczyła nam wielu ciekawych przeżyć i doświadczeń. Okazało się, że bez względu na pogodę, wspólnie można wspaniale spędzić czas i poznawać nowe zakątki Polski.