Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W dniu 27 kwietnia 2023 w naszej szkole odbyły się zawody pływackie dla klas III.
Głównym celem, jaki przyświecał organizatorom zawodów, była popularyzacja pływania jako czynnej formy uprawiania rekreacji sportowej i spędzania czasu wolnego. Impreza skierowana była przede wszystkim do dzieci klas III, które stawiają  pierwsze kroki w nauczaniu pływania, a jednocześnie chciałyby w przyszłości kontynuować swoja przygodę z pływaniem w klasie sportowej o takim właśnie profilu. Zawody polegały na wyścigu stylem dowolnym sztafet poszczególnych klas. Po zaciętej walce najlepsza okazała się klasa 3A, drugie miejsce zajęła 3B a trzecie miejsce 3C. Przy organizacji zawodów dzielnie pomagały dziewczęta z klas VIII (młodzieżowe organizatorki sportu). Nad bezpieczeństwem czuwali dzielni ratownicy obiektu, a Panie wychowawczynie dopingowały swoich podopiecznych wraz z koleżankami i kolegami z poszczególnych klas. Na zakończenie Pani Dyrektor wręczyła wszystkim pamiątkowe dyplomy i puchary.

  • Photo1
  • Photo2
  • Photo5
  • Photo3
  • Photo6
  • Photo4