Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie klasy 1a uczestniczyli w interaktywnej i angażującej lekcji przygotowanej w aplikacji Nearpod. W ten sposób powtórzyli wiadomości zdobyte w projekcie eTwinning “Math is Art, Art is Math”. Nearpod jest świetną platformą edukacyjną, która pozwala łączyć prezentacje i inne materiały z różnymi interaktywnymi aktywności typu: quizy, memory testy, dopasowywanie w pary, teksty z lukami. Największe emocje wzbudziła grywalizacja - quiz polegający na wspinaniu się na szczyt. Dzieci rywalizowały z innymi partnerami projektowymi i same ze sobą. Grały dwa razy, odpowiadały poprawnie i coraz szybciej, więc był progres. Pokonały samych siebie, zajmując najpierw drugie, a potem pierwsze miejsce na podium. Cała lekcja była w języku angielskim i przy wsparciu wychowawczyni bardzo angażowała pierwszoklasistów. Odpowiednio dobrane treści i aktywności uruchomiły niesamowitą motywację. Uczniowie poprosili o link do lekcji - poprosili o pracę domową. Chcą w domu, sami, niezależnie od innych, wykonać zadania kolejny raz i uzyskać lepsze wyniki. Koordynatorem projektu jest p. Elżbieta Dras.

  • Photo4
  • Photo3
  • Photo1
  • Photo2