Dnia 28 kwietnia w Chełmskiej Bibliotece Publicznej, pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Chełm, odbył się IX Festiwal Piosenki Ułańskiej organizowany przez Przedszkole Miejskie Nr 13 w Chełmie. Patronat medialny objęło Radio BON TON i Super Tydzień Chełmski. Każdy solista prezentował jeden polski utwór o tematyce ułańsko - żołnierskiej. Naszą szkołę reprezentował Marcin Gieleta z kl. 1a i zdobył zaszczytne II miejsce, pięknie śpiewając pieśń "Wojenko, wojenko". Ucznia przygotowały panie: Elżbieta Dras i Anna Radziszewska-Smutniak. Bardzo cieszymy się z sukcesu Marcina i życzymy mu kolejnych!

• Photo6
  • Photo13