Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dnia 28 kwietnia w Chełmskiej Bibliotece Publicznej, pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Chełm, odbył się IX Festiwal Piosenki Ułańskiej organizowany przez Przedszkole Miejskie Nr 13 w Chełmie. Patronat medialny objęło Radio BON TON i Super Tydzień Chełmski. Każdy solista prezentował jeden polski utwór o tematyce ułańsko - żołnierskiej. Naszą szkołę reprezentował Marcin Gieleta z kl. 1a i zdobył zaszczytne II miejsce, pięknie śpiewając pieśń "Wojenko, wojenko". Ucznia przygotowały panie: Elżbieta Dras i Anna Radziszewska-Smutniak. Bardzo cieszymy się z sukcesu Marcina i życzymy mu kolejnych!

 • Photo6
 • Photo15
 • Photo12
 • Photo1
 • Photo5
 • Photo7
 • Photo8
 • Photo3
 • Photo14
 • Photo16
 • Photo10
 • Photo9
 • Photo13
 • Photo11
 • Photo2
 • Photo4