Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

26 kwietnia 2023 r. na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych w dwóch grupach wiekowych – I grupa, uczniowie 10-12 lat, II grupa, uczniowie 13-15 lat. W grupie II drużyna z naszej szkoły w składzie: Michał Kaniewski, Jakub Kowal i Dawid Zarychta, zdobyła III miejsce.

Celem turnieju było popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drodze, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej.

Podczas turnieju rozegrane zostały cztery konkurencje: test ze znajomości przepisów ruchu drogowego, udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej, jazda rowerem po torze przeszkód oraz po miasteczku ruchu drogowego.

Drużynę przygotowywała Pani Marzena Chrabąszcz.

Gratulujemy:)

 • Photo3
 • Photo5
 • Photo14
 • Photo15
 • Photo7
 • Photo10
 • Photo9
 • Photo6
 • Photo1
 • Photo4
 • Photo11
 • Photo8
 • Photo13
 • Photo2
 • Photo12