Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W piątek 21 kwietna społeczność naszej szkoły włączyła się w coroczne akcje ekologiczne „Sprzątanie Ziemi”, „Sprzątamy dla Polski” i „Operacja Czysta Rzeka” mające na celu troskę o środowisko naturalne w swojej najbliższej okolicy oraz kształtowanie postaw odpowiedzialności za wspólne dobro. Uczniowie z klas I – VIII porządkowali teren wokół szkoły, pobliskie ulice oraz las Borek. Zebrane surowce zostały posegregowane i przygotowane do transportu. Uczniowie kolejny raz wykonali wspaniałe, małe, ale bardzo ważne kroki w wielkiej sprawie. Czysta planeta to sprawa każdego z nas!

  • Photo5
  • Photo1
  • Photo2
  • Photo6
  • Photo4
  • Photo3
  • Photo7