Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczennica klasy 4 b Weronika Majdan, pod kierunkiem nauczyciela Agnieszki Szczepanik, zdobyła wyróżnienie w XXIX konkursie „Palmy i Pisanki – polskie tradycje wielkanocne”, organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie. Rywalizacja konkursowa cieszyła się dużym zainteresowaniem: nadesłano 338 prac z 35 szkół i placówek z Chełma oraz powiatu chełmskiego. Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy pokonkursowej odbyło się 30 marca w Galerii na Górce w Młodzieżowym Domu Kultury.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!'

  • Photo4
  • Photo3
  • Photo1
  • Photo2
  • Photo6
  • Photo5