Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

MDK w Chełmie, jak co roku zorganizował XXIX konkurs plastyczny „Palmy i Pisanki – polskie tradycje wielkanocne”. Na konkurs nadesłano 338 prac z 35 szkół i przedszkoli z Chełma i powiatu chełmskiego. Wśród wyróżnionych i laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

KATEGORIA PISANKI klasy I-III

Wyróżnienie

Mateusz Seniuk – nauczyciel Jolanta Rozwód

Emilia Majkutewicz – nauczyciel Iwona Molin

Amelia Grabińska – nauczyciel Iwona Molin

Wiktoria Rudy- nauczyciel Wioletta Lewczuk

Gabriel Wróblewski – nauczyciel Wioletta Lewczuk

Sandra Kister – nauczyciel Joanna Wicha

Lena Pawłowska – nauczyciel Marianna Niemczuk

Franciszek Kijańczuk – nauczyciel Justyna Prystupa

KATEGORIA PALMY klasy I-III

Nagroda

Grzegorz Saputa – nauczyciel Elżbieta Rybak

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

  • Photo1
  • Photo5
  • Photo2
  • Photo6
  • Photo3
  • Photo4