Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Photo2

Photo3

Laboratoria Przyszłości to program skierowany do szkół podstawowych, którego celem jest kształtowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów.

Miło jest nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała środki na realizację programu Laboratorium Przyszłości, dzięki którym uczniowie będą mogli rozwijać kreatywne myślenie, umiejętność obsługi nowoczesnych narzędzi technologicznych oraz zdolności konstrukcyjne.

Laboratoria Przyszłości to nowoczesny sprzęt, który uatrakcyjni zajęcia, pozwoli uczniom rozwijać swoje zainteresowania w ramach  obowiązkowych zajęć edukacyjnych, jak również zajęć pozalekcyjnych i innych formach rozwijania umiejętności.

Nasza szkoła otrzymała olbrzymie wsparcie w kwocie 179 100,00 zł, które przeznaczyliśmy na zakup sprzętu do prowadzenia zajęć z biologii, techniki, robotyki, zajęć kulinarnych, dziennikarskich oraz na zakup sprzętu audio-video.

Informacje na temat realizacji tego projektu będą umieszczane na stronie internetowej naszej szkoły.

Zachęcamy do obejrzenia promocyjnych filmików o Laboratoriach Przyszłości: https://youtu.be/bY7JTuDc6D0

Więcej informacji na temat tego projektu znajduje się na stroniehttps://www.gov.pl/web/laboratoria/

Photo1